You are here

Šakiniai krautuvai

Fork lift trucks

„Konecranes“ 10–80 tonų keliamosios galios SMV šakiniai krautuvai – novatoriškas medžiagų tvarkymo poreikių sprendimo būdas

Mūsų šakiniai krautuvai pagaminti atlikti darbą kuo efektyviau ir kuo mažesnėmis sąnaudomis. Todėl mes neretai pritaikome kiekvieną autokrautuvą nepriekaištingai atlikti jo laukiančias sunkias užduotis. Tvirta dėžinio skerspjūvio važiuoklė ir apkrovą matuojanti hidraulinė sistema sudaro platformą, ant kurios montuojama jūsų pagal poreikius pasirinkta atskirai užsakoma įranga. Rezultatas – išskirtinėmis techninėmis savybėmis pasižymintis, taupus ir ilgaamžiškas šakinis krautuvas.

Kad mūsų klientų kasdieniai darbai eitųsi dar lengviau, taip pat siūlome įvairių novatoriškų sprendimų, pritaikytų atskiroms pramonės šakoms, tokioms kaip plieno gamyba, celiuliozės ir popieriaus pramonė, lentpjūvės, energijos gavyba iš atliekų.

Mes tobuliname įrangą, kad medžiagas tvarkytumėte efektyviau

Mes nuolatos tobuliname savo šakinius krautuvus, kad jie siektų aukščiausius kokybės, našumo ir sąnaudų efektyvumo įvertinimus. Taip radome sprendimus, dėl kurių mūsų autokrautuvai yra greitesni ir efektyvesni. Jus maloniai nustebins įvairūs privalumai: didesnis kėlimo ir leidimo greitis, tiesioginis ir tikslus manevravimas, puiki prieiga techninei priežiūrai atlikti.

Geresnis matomumas, ergonomiška konstrukcija ir patogus valdymas

Kad operatorius sugebėtų per visą ilgą pamainą dirbti našiai ir saugiai, jam turi būti užtikrinta puiki darbo aplinka. Kalbant apie matomumą, konstrukcijos ergonomiškumą ir patogumą, mūsų šakinių krautuvų kabina yra turbūt geriausia rinkoje. Kabina turi didelius langus, pro kuriuos puikiai matosi visomis kryptimis, operatorius gali matyti ir patogiai pasiekti visus valdiklius.