You are here

Toliasiekiai krautuvai

Reach Stackers

Mūsų siūlomi naujausios kartos toliasiekiai krautuvai – tai ilgamečio tobulinimo ir artimos partnerystės su klientais rezultatas. Dėl to mūsų autokrautuvai labai modernūs, jų dalys parinktos itin atidžiai, o ekonomiški varikliai išgauna didelį sukimo momentą net ir esant lėtiems sūkiams. Jums taip pat atsiveria galimybės pasinaudoti įvairiais novatoriškais, darbą palengvinančiais išradimais. Vienas pavyzdys yra apkrovą matuojanti hidraulinė sistema su kintamojo našumo stūmokliniais siurbliais, kuri užtikrina tinkamiausią variklio galios ir hidraulinės jėgos poreikio pusiausvyrą atliekant bet kokį kėlimo veiksmą.

Našumą didinantys lankstūs sprendimai

„Konecranes“ siūlo įvairioms pramonės šakoms specialiai pritaikytus toliasiekius krautuvus. Tai ir tipiškiems uostams bei įvairiarūšio transporto terminalams pritaikyta įranga, ir krautuvai, skirti plieno pramonei, vėjo jėgainėms, branduolinei energetikai, naftos ir dujų pramonei. Mes sukūrėme ir didžiausią pasaulyje toliasiekį krautuvą, skirtą baržoms. 

Suprojektuota operatoriui

Ypatingą dėmesį skyrėme operatoriaus kabinos konstrukcijai. Kalbant apie matomumą, konstrukcijos ergonomiškumą ir patogumą, mūsų mašinų kabina yra turbūt geriausia rinkoje. Ji suprojektuota taip, kad operatoriui būtų lengva pasiekti visus valdiklius ir vos užmetus akį matyti visus rodmenis. Taigi operatorius gali susitelkti į darbą su kroviniais ir dirbti efektyviau.