You are here

„ATB AirBalancer“

Lengvas ir saugesnis krovinių kilnojimas kompensuojant apkrovos svorį

„Konecranes“ balansuoklis „ATB AirBalancer“, kurio keliamoji galia siekia iki 350 kg, turi krovinio perkėlimo mazgą ir naudoja suspausto oro jėgą. Dėl apkrovos svorio kompensavimo skirtingo svorio krovinius galima kelti vienodu greičiu – taip lengviau numatyti pakėlimo / nuleidimo laiką. Dėl to „ATB AirBalancer“ yra puikus sprendimas, kai reikia greitai perkelti daiktus.

Su ATB taip pat idealiai tiksliai nutaikysite krovinį, kaip tai būtina, pavyzdžiui, surinkimo linijose. Balansuoklis turi automatinio krovinio balansavimo funkciją, dėl kurios įmanoma ranka kelti nesvarumo būklės daiktą, sveriantį iki 70 kg. Operatoriui krovinys ant balansuoklio „ATB AirBalancer“ atrodo beveik besvoris. 

Didesnis našumas ir trumpesnė ciklo trukmė

„Konecranes“ balansuoklis „ATB AirBalancer“ puikiai tinka surinkimo linijoms, remonto ir pramoninės gamybos užduotims daugelyje pramonės šakų, įskaitant bendrąją gamybą ir automobilių gamybą. Tikslumas pasiekiamas, nes judesiai tolydūs visomis trimis kryptimis, ir įrenginys netrūkčioja. Dėl to balansuoklis „AirBalancer“ ypač tinka dužiems daiktams kelti.

Vietoj elektros „AirBalancer“ naudoja pneumatinio valdymo technologiją, todėl jį saugiau eksploatuoti, o techninė priežiūra yra pigesnė.

Ergonominis produkto manipuliavimas

Kiekvienas balansuoklis „ATB AirBalancer“ turi apsauginį stabdį, kuris sustabdo lyną, jei keliama per greitai. Kai judama nevaldomai, ši funkcija leidžia greitai ir lengvai nustatyti stabdžius iš naujo.

„ATB AirBalancer“ sukurtas taip, kad stiprintų natūralų operatoriaus kėlimo judesį. Pasirinkite pakėlimo / nuleidimo valdymo funkciją, balansinio valdymo funkciją arba abi. Oriniai balansuokliai yra suderinami su daugeliu kitų kranų sistemų, įskaitant „Konecranes“ darbo vietos kranus XA ir XM, taip pat mūsų strėlinius kranus.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Customer stories

„Konecranes“ pagamino ir sumontavo visus talių ir kranų kėlimo sistemos sprendimus naujoje pagrindinėje „Jaguar Land Rover“ gamykloje „Engine Manufacturing Centre“.
„Jaguar Land Rover“, Vulverhamptonas, Anglija
Content bottom