You are here

Darbo vietų kranai

Kranų sistemos, atitinkančios visus poreikius

„Konecranes“ XA ir XM darbo vietų kranų sistemos suprojektuotos taip, kad atitiktų įvairius griežtus reikalavimus, keliamus darbo vietose ir gamybos linijose, kur reikia iki 2 000 kg keliamosios galios. Jos gali būti tvirtinamos prie lubų arba statomos atskirai, su viensijais arba dvisijais tiltais ir net vienbėgės. XA sistemos pristatomos su lengvu, patvariu uždaru aliumininiu profiliu. XM sistema su uždaru plieniniu profiliu yra sunki ir tvirta.

Siūlome ilgus tarpatramius, skirtus mūsų darbo vietų kranams. Uždaras bėgis siekia toli, todėl galime pasiūlyti sistemą, aprėpiančią tiek, kiek reikia gamybos ir surinkimo linijose.

Greitai sumontuojama

Darbams, kuriuos vykdydami darbuotojai turi atlikti tikslius pasikartojančius judesius, mūsų darbo vietų kranų sistemos yra ergonominis ekonomiškas variantas – nereikia investuoti į architektūrinius sprendimus, kurie dažnai reikalingi montuojant tiltinį kraną.

Mūsų darbo vietų kranai su standartinio dydžio profiliais ir pridedamomis jungtimis sumontuojami greitai. Kartais tai trunka trumpiau nei vieną dieną. Montuodami greitai ir atsižvelgdami į jūsų turimus gamybos tvarkaraščius, stengiamės sumažinti įrangos ir gamybos prastovų trukmę iki minimumo.

Didinkite našumą sutaupydami

Jei jūsų verslas priklauso nuo darbuotojų, atliekančių pasikartojančius judesius arba kilnojančių sunkius krovinius, darbo vietos krano sistema gali būti greitas ir lengvas būdas našumui padidinti.

Siūlomos aliumininės ir plieninės darbo vietų kranų sistemos, skirtos pavojingai aplinkai.

Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.