You are here

Elektrinės grandininės talės

 

Iki 5 000 kg keliamoji galia

„Konecranes“ siūlo dvi elektrines grandinines tales, kurios yra patvarios ir plačiai pritaikomos kroviniams kilnoti. SLX elektrinė grandininė talė gali kelti iki 2 500 kg, o CLX elektrinė grandininė talė – iki 5 000 kg, taigi, užtikrinamas universalumas, reikalingas pramonėje ir darbo vietose, kuriose keliami griežti reikalavimai.

Dėl kompaktiško gabaritinio aukščio, kablio pakabos ir kitų ypatybių ši talė lengvai pritaikoma pagal konkrečius jūsų darbo vietos poreikius.

Efektyvumo ir saugumo derinys

Paprasta naudoti naujausia „Konecranes“ CLX elektrinė grandininė talė gali pagreitinti darbo ciklus, padidinti saugumą ir pailginti eksploatacijos laikotarpį. Ši lengvai pritaikoma ir patvari talė idealiai tinka naudoti darbo vietose, kuriose dirbama intensyviai.

Jei norite kelti idealiai tolygiai, rinkitės SLX elektrinę grandininę talę, kurios kėlimo greitis bepakopis – tada krovinys išliks stabilus net esant didžiausioms apkrovoms. Ši talė turi visas CLX funkcijas ir dar daugiau, pavyzdžiui, apsaugos nuo elektroninį keliamosios galios ribotuvą, atsipalaidavusios grandinės sekimo ir smūginės apkrovos amortizacijos funkcijas. Pažangi įrenginio technologija leidžia derinti efektyvumą ir saugumą.

Kelkite beveik bet kur

Šias elektrines grandinines tales galite montuoti ant tiltinio krano ar darbo vietos krano arba naudoti kartu su gembiniu kranu. Universalios „Konecranes“ elektrinės grandininės talės daugeliu atvejų yra idealus sprendimas keliant krovinius.

Daugiau apie CLX ir SLX tales skaitykite mūsų joms skirtoje svetainėje konecranes.com/clx arba susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos.