You are here

Rankiniai gaminiai

Mūsų patvarūs rankiniai gaminiai su įvairiomis galimybėmis

„Konecranes“ rankiniai grandininiai keltuvai ir rankiniai svertiniai keltuvai puikiai tinka visur, kur nepraktiška naudoti elektrą arba kur jos visai nėra. Šiuose įrenginiuose nėra jokios elektronikos, taigi tai – ekonomiškas sprendimas, jeigu nereikia jų eksploatuoti kasdien.

Mūsų rankiniai gaminiai, kurių keliamosios galios diapazonas – nuo 250 kg iki 20 000 kg, puikiai atitiks jūsų poreikius keliant krovinius.

Saugios ir patikimos talės

Mes garsėjame savo įrangos saugumu, ir mūsų rankiniai gaminiai nėra išimtis. Dėl kompaktiškos konstrukcijos talė sveria mažiau, todėl tvarkytis su kroviniais saugiau ir paprasčiau. Dvigubi Vestono stabdžiai su 2 frikciniais diskais teikia 4 stabdymo paviršius, be to, stabdžiai visiškai uždari, kad patektų kuo mažiau nešvarumų.

Aukštą saugumo ir patvarumo lygį lemia 80 laipsnio galvanizuoto plieno lydinio krovinio grandinė, labai atspari korozijai. Be to, atviro tipo grandininės pavaros mechanizmą lengva apžiūrėti ir valyti.

Rankiniai gaminiai, pritaikyti jūsų poreikiams

Siūlomi rankinių gaminių modeliai su kabančiu kabliu arba su vežimėliais su I tipo sija. Vežimėliai gali būti rankiniai stumdomieji arba rankomis varomi grandininiai.

„Konecranes“ talę galite lengvai įmontuoti į savo turimą įrangą. Kompaktiškas dydis ir mažas svoris leidžia naudoti grandininius ir svertinius keltuvus daugelyje skirtingų vietų.

Galima įsigyti ir kai kurių rankinių gaminių, skirtų pavojingai aplinkai.

Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.