You are here

Strėliniai kranai

Skirti besikeičiančiai darbo aplinkai

„Konecranes“ strėliniai kranai yra lengvai pritaikomi ir tinka naudoti įvairiose dirbtuvėse ir pramonės srityse. Tai yra ekonomiškas būdas iki 2 000 kg svorio statybinėms medžiagoms kilnoti.

„Konecranes“ siūlo tiek strėlinius kranus su atrama viršuje ir su pridedamu XM plieno profiliu, tiek strėlinius kranus su atrama apačioje ir su I tipo sijos profiliu. Mūsų standartiniai sieniniai strėliniai kranai gali pasisukti iki 180º, o bokštiniai strėliniai kranai – 270º. Galima rinktis variantus, pavyzdžiui, su didesne keliamąja galia arba besisukančius 360º.

Pritaikomi jūsų patalpoms

Siūlomi įvairios keliamosios galios ir įvairios aprėpties strėliniai kranai. Strėlinį kraną sumontuoti prie sienos arba grindų galima keliais būdais, tad galime užtikrinti, jog gausite jūsų patalpoms optimalų sprendimą.

Dėl reguliuojamųjų gembės guolių tiksliai sureguliuoti horizontalią strėlę ypač lengva, o nevaldomas strėlės ir vežimėlio judėjimas sumažinamas iki minimumo. Siekiant optimizuoti naudojimo galimybes, galima rinktis tam tikras papildomas funkcijas, įskaitant reguliuojamojo sukimosi sustabdymo kas 10º ir fiksavimo 3 padėtyse (-90º, 0º, +90º) funkcijas.

Galima įsigyti ir „Konecranes“ strėlinių kranų, skirtų pavojingai aplinkai.

Greitas strėlinių kranų montavimas

„Konecranes“ strėliniams kranams galima naudoti dideles grūdinto plieno pagrindo plokštes, kurios palengvina montavimą ir perkėlimą. Taip sumažinama tiek gamybos prastovų trukmė, tiek krano montavimo ir perkėlimo sąnaudos.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau.

Customer stories

„Konecranes“ pagamino ir sumontavo visus keltuvų ir kranų kėlimo sistemos sprendimus naujoje pagrindinėje „Jaguar Land Rover“ gamykloje „Engine Manufacturing Centre“.
„Jaguar Land Rover“, Vulverhamptonas, Anglija
Content bottom