You are here

EX darbo vietų kranai

Kelkite daugiau pavojingoje aplinkoje

Gamykloje sumontuoti „Konecranes“ EX darbo vietų kranai padidina našumą. Šie kranai, turintys ATEX ir EX patvirtintą elektros įrangą ir tvirtą metalinę konstrukciją, 2 000 kg keliamąją galią ir optimizuotą darbo zoną apačioje, puikiai tinka naudoti daugelyje pavojingų aplinkų.

Apdirbti ratai ir kokybiški guoliai užtikrina sklandžią eigą ir mažesnį triukšmą. Dėl modulinės sistemos be suvirinimo siūlių, kuri gali būti plieninė arba aliumininė, kranai yra saugesni, juos lengviau sumontuoti, prižiūrėti ir keisti.

Kaip pasirinkti tinkamą metalą?

Jei reikia tvirtumo ir patvarumo, patartina rinktis EXXM plieninių profilių sistemą. Be to, dėl ilgų pakabos atstumų krano konstrukcija yra mažesnė, todėl efektyviausiai išnaudojama erdvė. Apsauga nuo dulkių ir purvo sumažina techninės priežiūros sąnaudas ir padidina krano eksploatacijos laikotarpį.

Jei reikia lengvesnio krano su trumpesniais pokraniniais keliais, puikiai tiks EXXA aliumininių profilių sistema. Konstrukcija labai nejudri, todėl svoris yra minimalus. Anoduotas aliuminis, iš kurio pagaminta konstrukcija, labai tinka naudoti švarioje aplinkoje ir apsaugo kraną nuo korozijos.

EXXA ir EXXM kranus galima naudoti kartu su kita EX patvirtinta kėlimo įranga, pavyzdžiui, EX talėmis.

Tinkamas metalas užtikrina tinkamą sprendimą.

Pritaikomas prie jūsų sustyguoto proceso

Nesudėtingas pritaikomumas reiškia, kad EXXM arba EXXA kraną galite naudoti bet kur savo gamybos linijoje, kur aplinka gali tapti pavojinga.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip mūsų EX darbo vietų kranai atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.