You are here

EX rankinės talės ir vežimėliai

Jokios elektros – jokių problemų

„Konecranes“ EKMII rankinės grandininės talės ir EKPT rankiniai vežimėliai veikia be elektros energijos. Tai reiškia, kad galite kelti krovinius vietose, kuriose nėra elektros arba sunku ją prijungti. Tai ekonomiškas sprendimas, kai kroviniai nekeliami kasdien.

„Konecranes“ visada ypač svarbu sauga. Patvarūs EKMII ir EKPT mechanizmai suprojektuoti taip, kad, eksploatuojant įprastinėmis sąlygomis, kibirkščių susidarymo rizika būtų minimali. Už tai jie gavo ATEX sertifikatą. Nenaudojant elektronikos, nėra trumpojo jungimo pavojaus pavojingoje aplinkoje.

Tvirta talė yra geresnė talė

Galvanizuota krovinio grandinė, nerūdijančiojo plieno rankinė grandinė, bronzos danga ir miltelinių dažų danga saugo metalinius paviršius nuo dilimo ir korozijos. ISO standartus atitinkantys kabliai su apsaugine sklende, perkrovų ribotuvas ir guminiai buferiai palengvina darbą su kroviniu. Šis įrenginys saugus, patvarus, lengvai naudojamas bei reikalaujantis nedaug techninės priežiūros, be to, visos jo dalys patvirtintos ATEX.

Galite rinktis EKMII versiją su kablio pakaba, grandininiu vežimėliu arba stumdomuoju vežimėliu. Iš daugelio siūlomų variantų tikrai išsirinksite atitinkantį jūsų poreikius. Naudokite EKMII talę kartu su EKPT vežimėliu, ir turėsite optimalią rankinę talę, keliančią nuo 500 kg iki 20 metrinių tonų.

Ekonomiška ir patikima talė, kai jos prireikia

Kartais specialios talės reikia tik laikinai, intensyviausio darbo laikotarpiais. Patvarūs įrenginiai EKMII ir EKPT yra gera investicija. Ilguoju laikotarpiu įsigyti yra pigiau nei nuomoti, be to, nereikia laukti, kol įrenginiai bus pristatyti – prireikus jie visada bus po ranka.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir aptarkite, kaip mūsų EKMII rankinė grandininė talė ir EKPT rankinis vežimėlis atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.