You are here

EX strėliniai kranai

Universalus strėlinis kranas

Standartinis „Konecranes“ EX strėlinis kranas kelia iki 2 tonų. Pritaikytasis modelis gali kelti ir dar daugiau. EX strėlinį kraną galima naudoti labai įvairiai – mechaninėje dirbtuvėje, didelės gamyklos surinkimo linijoje, pagrindiniuose gamybos proceso techninės priežiūros punktuose – beveik bet kur, kur reikia kilnoti krovinius pavojingoje aplinkoje.

ATEX patvirtintas EX strėlinis kranas yra puikus tvirtas rėmas bet kuriai talei, skirtas specialiai pavojingai aplinkai. Atsižvelgdami į konkrečius savo poreikius keliant krovinius, kartu naudokite EXCXT elektrinę lyninę talę, EXN elektrinę grandininę talę arba EKMII rankinę talę. Pasikeitus poreikiams, tiesiog pakeiskite talę.

Kranų sauga kiekviename žingsnyje

Kranas sumontuojamas paprastai ir greitai, tad jis bus greitai paruoštas naudoti. Dėl reguliuojamųjų gembės guolių paprasta tiksliai sureguliuoti horizontalią strėlę neišmontavus. Iki minimumo sumažinama prastovų trukmė.

Ypač daug dėmesio skiriama saugai – standartiškai montuojamas pagrindinis atjungimo jungiklis. Taip pat ant visų talių valdymo skydų yra antras avarinio sustabdymo mygtukas. Kadangi įrenginio svoris mažas, konstrukcijos įtempiai yra mažesni, o dėl tikslaus sijos centravimo galima tiksliau valdyti vežimėlį ir strėlę.

Galbūt jums atrodo, kad šis pavojingai aplinkai skirtas kranas yra tai, ko jums reikia, tačiau manote, kad turite nepakankamai erdvės. Galite rinktis mažo gabaritinio aukščio modelį, kuris puikiai tinka ribotai erdvei. Tikrai galite padėti juos beveik bet kur!

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip EX strėliniai kranai atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.