You are here

EXCXT elektrinės lyninės talės

Naujas būdas dirbti dar saugiau

„Konecranes“ EXCXT elektrinė talė su lynu – tai naujas požiūris į krovinių kilnojimą pavojingoje aplinkoje. Tai ypatinga mūsų populiarios CXT talės versija – unikalus mechanizmas mažina degimą įprastinėmis eksploatacijos sąlygomis. Pasitelkiant naujausias technologijas nuolat naujinama talė EXCXT yra naujas šios pramonės srities etalonas, kurį sunku aplenkti.

Tarptautiniai gaminių, nesukeliančių sprogimų aplinkoje, kurioje yra dujų ir dulkių, sertifikatai – ATEX, CSA US, IECEX ir INMETRO – yra svarbus veiksnys, įrodantis, kad „Konecranes“ visada svarbiausia sauga. Standartiškai gaminama su F klasės izoliacija, apsauga IP65, skirta elektrinėms spintoms, ir apsauga IP66, skirta varikliams. Elektrinės dalys ir variklis suprojektuoti ir pagaminti pagal sprogimų nesukeliantiems gaminiams taikomas nuostatas ir patikimai apsaugoti deblokuotose spintose.

Paprastai naudojama ir pritaikoma lyninė talė

EXCXT talė, sukurta taip, kad didintų jūsų darbo našumą, suteikia galimybę kilnoti krovinius lengvai ir ypač efektyviai. Visų talių sistemų, įskaitant kėlimo variklius, galinį jungiklį ir mechaninę apsaugos nuo perkrovos sistemą, patikimumas yra nuodugniai patikrintas. Ergonominė naudotojo sąsaja leidžia operatoriui sutelkti dėmesį į kėlimo procesą, taip užtikrinant, kad kroviniai bus tvarkomi lengviau ir saugiau. Jei būtinas didelis tikslumas, pasirinktinė apgręžiklio eiga leidžia dirbti tiksliau ir saugiau.

Mes žinome, kad jūsų aplinka, kurioje vykdote kėlimo darbus, yra unikali, todėl siūlome daug pasirinktinių galimybių. Pavyzdžiui, galite pasirinkti kėlimo greitį, turėti papildomą stabdį, apkrovos ekraną, gauti gaubtą, apsaugantį nuo nepalankų oro sąlygų, pridėti radijo valdiklius, prašyti specialių vežimėlio priedų. Sąrašas nėra baigtinis.

Keičiantis jūsų poreikiams, galėsite keisti ir pasirinktines galimybes. Padėsime jums kilnoti krovinius taip, kaip norite.

Universalus įrenginys, papildysiantis jūsų komandą

EXCXT talė yra EXCXT krano pagrindas. Gaukite naują EXCXT talę turimam EX kranui arba visiškai naują EXCXT kraną. Bet kuriuo atveju įsitikinsite „Konecranes“ EXCXT technologijos pranašumais.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip EXCXT talė atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.