You are here

EXN elektrinės grandininės talės

Išskirtinai efektyvi ir saugi geresnės kokybės talė

„Konecranes“ EXN elektrinė grandininė talė užtikrina aukštą saugumo ir patikimumo lygį, reikalingą pavojingoje aplinkoje. Efektyviai veikiantys varikliai, patikimi 48 V kontaktorių valdikliai ir lengva techninė priežiūra padeda palaikyti variklių veikimą ir užtikrinti minimalią prastovų trukmę.

EX (sprogimų nesukeliančių gaminių) sertifikatai – ATEX, „CSA Canada“, IECEX ir INMETRO – rodo, kad konstrukcija yra saugi naudoti pavojingoje aplinkoje. Ypatinga mechaninė sandara iki minimumo sumažina kibirkščių susidarymo tikimybę įprastinėmis eksploatavimo sąlygomis. Apsaugos nuo užsidegimo sistema, EX spintos ir epoksidiniai dažai gerai apsaugo fizinius paviršius.

Paprasta naudoti, daug pasirinkimo galimybių

EXN talę taip pat lengva naudoti. Ergonominė naudotojo sąsaja leidžia operatoriui sutelkti dėmesį į kėlimo procesą. Kėlimas dviem greičiais ir 4:1 eigos greičio santykis leidžia tiksliai tvarkyti krovinį. Slankiojanti sankaba saugo nuo perkrovos.

Pasirinkimo galimybių įvairovė reiškia, kad talę galima pritaikyti prie specifinių savo poreikių. Siūlomos vežimėlio versijos: stacionarus, su kablio pakaba, stumdomasis arba motorinis. Įvairus gabaritinis aukštis ir kompaktiški matmenys leidžia geriausiai išnaudoti turimą erdvę. Pasirinkite variantą, tinkamiausią jūsų patalpoms.

Naudingas įrenginys, papildysiantis jūsų komandą

EXN talė yra EXN krano pagrindas. Gaukite naują EXN talę turimam EX kranui arba visiškai naują EXN kraną. Bet kuriuo atveju įsitikinsite „Konecranes“ EXN technologijos pranašumais. Jai tiesiog nėra lygių.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip EXN elektrinė grandininė talė atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.