You are here

Kranai su EXCXT elektrinėmis lyninėmis talėmis

Tvirta ir saugi elektrinė talė

Manome, kad „Konecranes“ kranas su EXCXT elektrine lynine tale apibrėžia naujus pramoninės kėlimo įrangos paprastumo ir saugumo standartus. Galite būti tikri, kad jo tvirtas plieninis rėmas ir EXCXT talė leis saugiai kelti iki 80 tonų krovinius pavojingoje aplinkoje.

Gaminių sertifikavimas kaip nesukeliančių sprogimų aplinkoje, kurioje yra dujų ir dulkių, rodo, kad „Konecranes“ rūpinasi sauga. Liepsnai atsparūs barjerai dengia variklį ir elektros komponentus. Apsaugota įranga reiškia, kad kroviniai ir darbuotojai yra saugesni.

Mažiau prastovų, todėl didesnis našumas

Įrenginį labai paprasta naudoti, todėl EXCXT kranas gali padidinti jūsų darbo našumą. Ergonominė naudotojo sąsaja leidžia operatoriui skirti visą dėmesį kėlimui, o pasirinktinė dažnių keitikliu valdomos eigos funkcija užtikrina tikslumą ir saugumą.  Lyno būgno skersmuo yra didelis, todėl talės matmenys kompaktiški, ir kablio priartėjimai sumažinti iki minimumo. Paprasčiau – tai greičiau ir saugiau.

Dėl lengvai pasiekiamų techninės priežiūros punktų ir technologijos, dėl kurios nesunku prižiūrėti, prastovų trukmė turėtų būti trumpesnė nei bet kada anksčiau. Jūsų kranai sukurti nuolat dirbti.

Tvirtas, patikimas kranas, kur tokio reikia

Nesvarbu, kokioje srityje dirbate – chemikalų, medienos, naftos perdirbimo ar visiškai kitoje – šis atsparus universalus kranas tinka naudoti jūsų pramonės srityje. Jei reikia tvirto pramoninio krano techninės priežiūros darbams vykdyti pavojingoje aplinkoje, kranas su EXCXT elektrine lynine tale yra puikus pasirinkimas.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip EXCXT atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.