You are here

Kranai su EXN elektrinėmis grandininėmis talėmis

Naudingumo, patikimumo ir krano saugumo derinys

„Konecranes“ kranai su EXN elektrinėmis grandininėmis talėmis, skirti nedideliems kroviniams, pasižymi puikiu saugumu ir universalumu, kuriuo didžiuojamės. Tvirta plieninė konstrukcija ir specialiai kranams, skirtiems naudoti pavojingose zonose, sukurtos visos dalys lemia tai, kad EXN kranas gali kelti iki 5 metrinių tonų krovinius pačioje pavojingiausioje aplinkoje.

Visos dalys sertifikuotos kaip EX (nesukeliančios sprogimų) ir tai rodo, kad mūsų įranga suprojektuota taip, kad būtų užtikrintas maksimalus krano saugumas pavojingoje aplinkoje. Unikali mechaninė sandara mažina kibirkščių susidarymo tikimybę ir kitus užsidegimo pavojus esant įprastinėms eksploatacijos sąlygoms.

Kranu su grandinine tale lengva dirbti

Mes rūpinamės ne vien sauga ir patikimumu – EXN kranas suprojektuotas taip, kad jį būtų lengva naudoti. Ergonominė naudotojo sąsaja leidžia operatoriui sutelkti dėmesį į kėlimo procesą. Dviejų greičių kontrakoriaus valdikliai ir elektrinis galinis jungiklis padeda valdyti krovinį visą laiką.

Pasirinkimo galimybių įvairovė reiškia, kad kraną galima pritaikyti prie specifinių savo poreikių. Galite rinktis iš daugelio variantų: viensijį arba dvisijį kraną, skirtingus vežimėlius, apsaugos nuo susidūrimo sistemą, bronza dengtus kablius. Įvairus gabaritinis aukštis ir kompaktiška talė leidžia geriausiai išnaudoti turimą erdvę. Pasirinkite variantą, tinkamiausią jūsų patalpoms.

Saugi elektrinė talė ir universalus įrenginys

Jei dirbate energijos gavybos, chemikalų apdorojimo arba lengvosios pramonės srityje, šis kranas jums ypač tinka. Jei reikia vykdyti techninės priežiūros darbus vietoje, kurioje ore gali būti degių dujų ar dulkių, EXN kranas gali būti geriausias pasirinkimas.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip kranas su EXN elektrine grandinine tale atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.