You are here

Automatiniai kranai

Automatiniai kranai palengvins jūsų gyvenimą

„Konecranes“ gamina visų tipų tiltinius kranus – nuo paprastų standartinių modelių iki unikalių pritaikytųjų kranų, atitinkančių griežčiausius reikalavimus. Mūsų automatiniai kranai palengvins jūsų gyvenimą. Įsivaizduokite labiau standartizuotus procesus ir daug saugesnę darbo vietą. Tai užtikrins „Konecranes“ automatiniai tiltiniai kranai.

Nuveikite daugiau su automatiniais kranais

Mes gaminame dviejų tipų automatinius kranus. Pusiau automatinių kranų atveju operatoriui padeda daugelis funkcijų, bet galima daugiau valdyti rankiniu būdu. Naudodamas visiškai automatinį kraną, operatorius parenka nuostatas, ir kranas automatiškai atlieka pasikartojančius ar sudėtingus veiksmus. Tai ypač naudinga dirbant aplinkoje, kurioje keliami griežti reikalavimai, ir pavojingoje aplinkoje.

Automatiniai tiltiniai kranai gali sumažinti darbo sąnaudas, registruoti atsargas, optimizuoti sandėliavimą, sumažinti nuostolius, padidinti našumą ir sumažinti kapitalo išlaidas, susijusias su šakinių krautuvų sistemomis. Kai kurios naudojimo sritys yra plieno ritinių ir popieriaus ritinių kėlimas, energijos gamyba iš atliekų, laivų statyba, konteinerių kilnojimas, maisto gamyba, metalų apdorojimas ir bendroji gamyba.

Šiuo metu naujausia kėlimo technologija

Kiekviename „Konecranes“ krane naudojamos paskutinės programinės įrangos ir inžinerinės naujovės, kad pristatytas gaminys būtų toks pažangus, koks tuo metu gali būti. Mūsų kranai sukurti taip, kad juos būtų lengva modernizuoti pritaikant technologijos naujoves.

Mes turime sprendimus esant bet kokiems kėlimo poreikiams.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip mūsų automatiniai kranai atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

Customer stories

„Konecranes“ hidraulinis greiferinis perkrautuvas – „Ekokem“ poreikius atitinkantis sprendimas Jis veikia visiškai automatiškai ir užtikrina, kad atliekų apdorojimo ir deginimo procesas bus maksimaliai efektyvus.
„Ekokem“ atliekų jėgainė, Riihimäki, Suomija

Video

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility