You are here

Išmaniosios galimybės, skirtos tiltiniams kranams

Išmanus krovinių kilnojimas pasitelkiant išmaniąsias galimybes

Dauguma „Konecranes“ tiltinių kilnojamųjų kranų gali turėti išmaniąsias galimybes – programinę įrangą, leidžiančią valdyti medžiagų kilnojimą gamybos procese. Jūsų operatorių darbas taps lengvesnis vos jiems ėmus eksploatuoti kraną.

Efektyviau dirbantis operatorius padidina našumą sutaupydamas laiko ir pinigų sutrumpėjus krovinio ciklo laikui. Valdymo sistema optimizuoja krano judėjimą, todėl kranas ir jo dalys mažiau dėvisi ir gali tarnauti ilgiau. Svarbiausia tai, jog sumažinama žmogiškųjų klaidų tikimybė, taigi, padidinamas saugumas.

Technologijos optimizuoja krovinių kilnojimo procesus

Mūsų tikslas – kad „Konecranes“ išmaniosios galimybės būtų pažangiausia kranų technologija šiandienos rinkoje. Galite užsisakyti siūbavimo valdymo („Sway Control“) funkciją, skirtą krovinio siūbavimui riboti, apsaugos nuo užkliuvimo („Snag Prevention“) funkciją, sustabdančią kraną jam susidūrus su kliūtimi, palengvinto krovinio sukimo („Assisted Load Turning“) funkciją, mažinančią trauką į šoną, saugomų sričių („Protected Areas“) funkciją, padedančią išlaikyti krano darbo sritį saugesnę, ir žingsninės eigos („Inching“) funkciją, padedančia ypač tiksliai nustatyti galutinę krovinio padėtį.

Tai tik keli pavyzdžiai. Kalbant apskritai, yra keletas išmaniųjų galimybių, leidžiančių valdyti kilnojimo procesą geriau nei bet kada anksčiau. Šiuo metu jomis galima patobulinti kranus su lyninėmis talėmis ir kranus su atvira gerve.

Po vieną arba visos kartu

Mūsų išmaniosios galimybės sukurtos taip, kad atitiktų sudėtingo krovinių kilnojimo poreikius. Galime įdiegti jas tiek naujoje jūsų užsakytoje „Konecranes“ įrangoje, tiek jūsų jau turimoje „Konecranes“ įrangoje. Galite rinktis atskiras galimybes, tačiau paprastai rekomenduojame konkretiems gamybos procesams tinkamus galimybių paketus.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip mūsų išmaniosios galimybės atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.