You are here

Kranai su atvira gerve

Efektyvumas tenkinant aukštus kėlimo reikalavimus

„Konecranes“ kranai su atvira gerve idealiai tinka, jei keliami aukšti reikalavimai, bet to, juos lengva montuoti ir prižiūrėti.

Šie kranai tokie universalūs, kad tinka naudoti beveik bet kokioje pramoninėje aplinkoje. Juose dera pažangiausias dizainas, atspari elektronika ir aštrus kompiuterinis intelektas, leidžiantis jums visiškai valdyti medžiagų kilnojimo procesą.

„Konecranes“ siūlo du kranus su atvira gerve. Kranas SMARTON jau naudojamas pramoninės gamybos srityje visame pasaulyje. Naujausias mūsų kranas su atvira gerve yra UNITON, specialiai sukurtas kaip našus procesinis kranas.

Du kranai su atvira gerve – daug naudojimo galimybių

SMARTON yra didelėms apkrovoms skirtas kranas su atvira gerve, kurio keliamoji galia siekia nuo 6,3 tonos iki 250 tonų, kai naudojamas vienas vežimėlis, ir iki 500 tonų, kai naudojami du vežimėliai. Jūsų krano saugumas ir našumas didėja naudojant naujausią technologiją, pritaikytą kranui, kuris yra toks protingas, kad beveik galvoja pats. Šiandien jis dažnai naudojamas gamybos, energetikos, automobilių, celiuliozės ir popieriaus pramonėje. 

Tvirtą kraną ir vežimėlį UNITON galima pritaikyti prie konkrečių jūsų poreikių keliant krovinius. Jo keliamoji galia yra nuo 6,3 tonos iki 160 tonų. Šis gaminys, sukurtas „Konecranes“ atsižvelgiant į paklausą, gali būti naudojamas įvairiems tikslams, tačiau yra geriausiai pritaikytas plieno pramonei.

Išmanesnis kranas – tai geresnis kranas

Kranai SMARTON ir UNITON tiekiami su įdiegta šiuo metu pažangiausia kranų programine įranga. Kalbant apskritai, jie turi daug išmaniųjų galimybių, leidžiančių valdyti kraną ir jo krovinį geriau nei bet kada anksčiau. Jūsų procesai bus greitesni ir efektyvesni, o darbuotojai bei įranga – saugesni.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip kranai su atvira gerve SMARTON ir UNITON atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.