You are here

Kranai su CXT lyninėmis talėmis

Prisitaiko prie jūsų poreikių

„Konecranes“ kranai su CXT lyninėmis talėmis idealiai tinka beveik bet kokioje pramoninėje aplinkoje, kur reikia kelti iki 80 tonų svorio krovinius. Jie gali būti naudojami tiek paprastuose standartiniuose kranuose, tiek pažangiuose aukštųjų technologijų kėlimo įrenginiuose. Pritaikomumas yra vienas didžiausių jų pranašumų.

Efektyvus ir išmanus darbas

CXT žinomas dėl efektyvaus erdvės po kranu išnaudojimo ir puikaus kablio priartėjimo. Be to, dėl mūsų išmaniųjų galimybių, pavyzdžiui, siūbavimo valdymo ir tikslinės padėties nustatymo, kraną paprasta naudoti. Visos pagrindinės mechaninės dalys yra specialiai sukurtos naudoti kranams, pagamintos ir sumontuotos bendrovės kranų ekspertų, todėl CXT yra ypač efektyvus.

Efektyvūs stabdžiai, patvarūs lynai ir nuotolinis valdymas užtikrina didesnį saugumą. Pritaikomas greičio diapazonas užtikrina optimalų krovinių judėjimo tempą. Taip krovinį lengviau valdyti, darbo našumas yra didesnis, ir kartu taupoma energija.

Šis tvirtas universalus kranas puikiai tinka naudoti bet kokioje srityje. CXT yra patalpose naudojamų vidutinio sunkumo ir sunkiems kroviniams kelti skirtų kranų sektoriaus lyderis, užtikrintai pirmaujantis visame pasaulyje – kasmet parduodama per 10 000 CXT talių, ir tai rodo jų patikimumą, efektyvumą ir vertę.

Mes taip pat gaminame EXCXT kranus, skirtus pavojingai aplinkai.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip kranai su CXT lyninėmis talėmis atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.