You are here

Pritaikytieji kranai

Specialūs kranai konkretiems poreikiams

Daugelyje pramonės sričių reikalingi unikalūs kranai, pritaikyti atsižvelgiant į vykdomus procesus. „Konecranes“ pritaikytuosius kranus galima optimizuoti tiksliai pagal jūsų kėlimo poreikius. Keičiantis jūsų poreikiams, kranus galima pritaikyti taip, kad tiktų naudoti skirtingoms reikmėms, pasitaikančioms per jų eksploatacijos laikotarpį.

Specialiai sukurti kėlimo sprendimai

Mes artimai bendradarbiaujame su jumis ir po vieną pritaikome kiekvieną kraną, siekdami užtikrinti, kad kiekvienas kėlimo sprendimas būtų tinkamas tam tikram kėlimo darbui.

Kiekvienai pramonės sričiai reikia skirtingų dalykų. Plieno gamyboje reikalinga apsauga nuo karščio ir dulkių. Kuro ir energijos gavybos pramonėje dažnai reikia specialių griebtuvų. Automobilių pramonėje naudojami specialūs kranai, skirti ritinių pavidalo kroviniams kilnoti, taip pat štampuoti ir surinkti. Kalnakasyba ir pirminis metalų apdirbimas dažnai vykdomi ypatingoje aplinkoje, tad ir kranams keliami specialūs reikalavimai.

Nauji išbandytos technologijos pritaikymo būdai

Pritaikytieji kranai dažnai gaminami naudojant standartinius mūsų produktus, tačiau unikaliai. Prireikus mes taip pat kuriame naujas dalis. Visos dalys nuodugniai patikrinamos siekiant užtikrinti saugumą ir patikimumą.

Susisiekite su „Konecranes“ šiandien ir sužinokite daugiau, kaip mūsų pritaikytieji kranai atitinka jūsų poreikius keliant krovinius.

Customer stories

Krano galios reikalavimai patenkinti naudojant pažangią eigos valdymo technologiją, dėl kurios galimas didesnis greitis ir saugus darbas. „Rautaruukki“ taip pat atkreipia dėmesį į krano patikimumą ir lengvą priežiūrą.
„Rautaruukki“, „Raahe Steel Works“, Suomija

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility