You are here

Kranų techninės priežiūros programos

Kranų techninės priežiūros programos
MŪSŲ PENKIOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PROGRAMOS YRA PRITAIKYTOS KIEKVIENAM KLIENTUI

Prevencinės priežiūros programa CARE

Prevencinės priežiūros programa CARE yra mūsų populiariausia paslauga. Ji buvo sukurta siekiant padidinti jūsų įrangos saugą ir produktyvumą sistemingai vykdant prevencines apžiūras, planinę techninę priežiūrą, taikant mūsų turto objektų pavojų ir rekomendacijų metodą bei nuotolinio stebėjimo technologiją, jei tai įmanoma. Kartu su korekcine technine priežiūra, dalių keitimu ir konsultavimo paslaugomis eksploatavimo laiko vertė padidinama maksimaliai.

Programa CARE yra pritaikyta pagal jūsų specialius poreikius. Atsižvelgiame į krano naudojimą, darbo aplinką, darbų klasifikaciją, gamintojo rekomendacijas ir vietinius normatyvus.

Kad priimtumėte su technine priežiūra susijusius sprendimus greičiau ir patikimiau, kartu su jumis peržiūrime mūsų apžiūrų rezultatus, pagrindinius pavojus ir rekomenduojamus veiksmus. Daugiau informacijos rasite skyriuose Mūsų konsultacijų metodas ir MAINMAN suplanuota techninė priežiūra.

BE PREVENCINĖS PRIEŽIŪROS, GALIMA RINKTIS ĮPAREIGOJANČIĄ ARBA IŠSAMIĄ TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ

ĮPAREIGOJANTI TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Jei jums reikalinga visapusiškesnė paslaugų sutartis, kuri apima daugiau nei prevencinę priežiūrą, galite rinktis mūsų ĮPAREIGOJANČIOS techninės priežiūros programą. Ši programa apima didesnio masto techninės priežiūros paslaugas. Kiekviena ĮPAREIGOJANTI sutartis įprastai apima prevencinės priežiūros veiksmus, periodines atitikties apžiūras, susidėvinčių dalių keitimą, įgaliotus remonto darbus ir papildomus techninės priežiūros produktus, atitinkančius unikalias jūsų statybvietės ir darbų sąlygas. Visų ĮPAREIGOJANČIŲ sutarčių būtina sąlyga yra išsamus įvykdomumo tyrimas ir prireikus remonto darbai, kad įranga būtų tinkamos eksploatacinės būklės.

IŠSAMI TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

IŠSAMIOS techninės priežiūros ir darbų programa yra mūsų labiausiai pritaikyta techninės priežiūros sutartis. Ji skirta klientams, kurie nori, kad atliktume visą jų įrangos techninę priežiūrą ir ją eksploatuotume. Pagal šią programą „Konecranes“ bendradarbiauja su jumis, kad nustatytų jūsų įrangos ir procesų medžiagų apdorojimo ir vykdymo tikslus. Kiekviena IŠSAMIOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS programa įprastai yra pagrįsta ilgalaike sutartimi, todėl reikalingas išsamus vertinimo procesas bendrai sutartu laiku.

JEI JUMS REIKIA TIK BAZINIŲ PASLAUGŲ, TEIRAUKITĖS APIE SITUACINĘ TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ ARBA TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ SUSISIEKUS

SITUACINĖ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

SITUACINĖS apžiūros programa yra skirta padėti jums laikytis vietos įstatymų reikalavimų ir padėti atliekant techninę priežiūrą vietoje. Šios apžiūros pateikia tikslią informaciją apie trūkumus ir pažeidimus, apibrėžtus reglamentų ir mūsų pačių patirties. Šias apžiūras atliekta išmokyti ir kvalifikuoti specialistai. SĄLYGINĖS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS programa suteikia jums prieigą prie mūsų apžiūrų žinių bei internetinių ataskaitų ir leidžia išbandyti kitas mūsų paslaugas.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA SUSISIEKUS

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA SUSISIEKUS yra mūsų bazinė prireikus teikiama paslauga, įprastai atliekami avariniai remonto darbai, keičiamos atsarginės dalys, taisomi gedimai ir patenkinami kiti specialūs poreikiai. Mūsų komandos yra išmokytos suprasti visų kranų modelių unikalius reikalavimus, neatsižvelgiant į originalų gamintoją, ir atlieka techninę priežiūrą pagal originalaus gamintojo specifikacijas. Iš tikrųjų du trečdaliai kranų, kruiuos prižiūrime, yra kitų gamintojų. Jei pasirinksite TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ SUSISIEKUS, atlikdami vieną darbą įrodysime savo pranašumą.

Susisiekite su mumis ir klauskite daugiau informacijos apie mūsų techninės priežiūros programas.