You are here

Techninė priežiūra visą eksploatavimo laiką

Techninė priežiūra visą eksploatavimo laiką yra sistemingas, nuoseklus, visapusiškas ir profesionalus požiūris į techninę priežiūrą, palaikomą pasualinės klasės įrankių ir procesų.

Didžiausia eksploatavimo laiko vertė gaunama maksimaliai pailginant darbo laiką ir sumažinant išlaidas dėl prastovų. Manome, kad nepakanka vien to, kad jūsų kranai veiktų. Turime padėti jums pasiekti didžiausią produktyvumą kiekvieną pamainą. Siekiame gerokai padidinti saugą ir produktyvumą, kurį galima registruoti ir peržiūrėti ir dėl kurio susigrąžinsite investicijas.

Mūsų kranų specialistai taiko sistemingą pavojų ir rekomendacijų vertinimo metodą ir konsultavimo, planavimo ir peržiūros procesą, kad nuolat didintų saugumą ir produktyvumą.

Apžiūros ir prevencinė priežiūra leidžia nustatyti pavojus ir tobulinimo galimybes ir padeda laikytis reglamentų ir standartų.

Korekcinė techninė priežiūra ir dalių keitimas sprendžia saugos ir produktyvumo problemas ir suteikia galimybę tobulinti įrangą.

Konsultavimo paslaugos padeda priimti sprendimus ir rasti kritines problemas naudojant pažangią technologiją ir išmokytus specialistus, kai reikia atidžiau įvertinti kraną ir jo komponentus.

Modernizavimo paslaugos pailgina įrangos eksploatavimo laiką ir padidina galią, greitį, apkrovą ir pagerina krovinio kontrolę.

Nauja įranga, skirta naujai arba keitimo įrangai teikti.