Korekcinė priežiūra ir modernizavimo įranga

Korekcinė priežiūra yra vykdoma aptikus gedimą, jos tikslas – atkurti tokią jūsų krano būklę, kad jis atliktų savo funkciją. Laiku pašalinant žinomus gedimus, sumažinama avarinių gedimų tikimybė, bet to, tai daryti dažnai reikalaujama reglamentuose.

Modernizavimo įranga yra gana paprastas ir ekonomiškas būdas patobulinti turimą tiltinį kraną, pridedant šiuolaikinių funkcijų ir technologijų. Įprastinė modernizavimo įranga apima keltuvo ir komponentų pakaitus, kintamo greičio valdymo įrenginį, nuotolinio valdymo radijo ryšiu įrenginį ir LED žibintus. Palyginti su įprastiniais atnaujinimo sprendimais, modernizavimo įrangai sumontuoti paprastai reikia daug mažiau išankstinio planavimo ir prastovų.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Planinis kranų remontas

Žinomų gedimų taisymas yra gera priemonė saugai užtikrinti ir kartu tai apsimoka ekonomiškai. Patikrų ir prevencinės priežiūros metu nustatyti gedimai yra dokumentuojami ir su jumis aptariami korekciniai veiksmai. Mes koordinuosime kranų ir keltuvų remontą pagal jūsų gamybos grafiką, kad kiek įmanoma išvengtumėte prastovų.

Įvykus avariniam gedimui susisiekite su mumis dėl avarinio remonto.

planned_crane_repairs.png