Korekcinė priežiūra ir modernizavimo įranga

Korekcinė priežiūra yra vykdoma aptikus gedimą, jos tikslas – atkurti tokią jūsų krano būklę, kad jis atliktų savo funkciją. Laiku pašalinant žinomus gedimus, sumažinama avarinių gedimų tikimybė, bet to, tai daryti dažnai reikalaujama reglamentuose.

Modernizavimo įranga yra gana paprastas ir ekonomiškas būdas patobulinti turimą tiltinį kraną, pridedant šiuolaikinių funkcijų ir technologijų. Įprastinė modernizavimo įranga apima keltuvo ir komponentų pakaitus, kintamo greičio valdymo įrenginį, nuotolinio valdymo radijo ryšiu įrenginį ir LED žibintus. Palyginti su įprastiniais atnaujinimo sprendimais, modernizavimo įrangai sumontuoti paprastai reikia daug mažiau išankstinio planavimo ir prastovų.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Planinis kranų remontas

Žinomų gedimų taisymas yra gera priemonė saugai užtikrinti ir kartu tai apsimoka ekonomiškai. Patikrų ir prevencinės priežiūros metu nustatyti gedimai yra dokumentuojami ir su jumis aptariami korekciniai veiksmai. Mes koordinuosime kranų ir keltuvų remontą pagal jūsų gamybos grafiką, kad kiek įmanoma išvengtumėte prastovų.

Įvykus avariniam gedimui susisiekite su mumis dėl avarinio remonto.

planned_crane_repairs.png

Keltuvo keitimas

Galbūt baigiasi numatytasis jūsų keltuvo eksploatavimo laikotarpis? Nesvarbu, kaip gerai keltuvas buvo prižiūrimas, jis netarnaus amžinai.

„Konecranes“ CXT® keltuvus galima naujai įrengti daugumoje kranų. Mūsų keltuvų modernizavimo įranga yra nesudėtingai įrengiama ir tik minimaliai sutrikdo gamybos procesą.

hoist_replacement_8_20.png

Krano komponentų keitimas

Be keltuvų, taip pat yra daug kitų komponentų, kuriuos galima pakeisti arba modernizuoti:

• judantys įrengimai, galiniai vežimėliai, ratai, pavaros ir t. t.;
• kopėčios, platformos ir kitos krano prieigos priemonės;
• saugos įranga, pavyzdžiui, atsisegami diržai ir ribojimo jungikliai;
• pavaros ir keltuvų varikliai.

crane_component_replacement_8_20.png

Valdymo patobulinimai

Yra įvairios modernizavimo įrangos, kuri gali patobulinti jūsų krano maitinimą ir valdymą.

Apkrovos valdymas: siekiant įdiegti šiuolaikines technologijas, dažnai galima pridėti arba patobulinti tolygaus greičio valdiklius, susidūrimo išvengimo sistemas ir kitas technologijas.

Radijo ryšio įranga: naudojant pritvirtintus valdiklius, operatorius turi judėti su kranu. Naudojant radijo ryšiu valdomą įrangą, operatorius gali stovėti tokioje vietoje, kurioje jis geriau mato krovinį.

Laidų sistemos: „Konecranes“ siūlo laidininkų sistemas, įskaitant girliandas, energijos grandinių ir laidų juostų sistemas, pagerinančias saugą ir sumažinančias veiklos išlaidas.

power_and_control_upgrades.png

Išmaniosios funkcijos

Jūsų tiltinį kraną galima papildyti įvairiomis išmaniosiomis funkcijomis, kurios padės geriau valdyti pakrovimo ir iškrovimo procesus.

Krovinio siūbavimo valdymo funkcija automatiškai apriboja krovinio siūbavimą, valdydama tilto ir vežimėlio greitėjimą ir lėtėjimą.

Smūginės apkrovos prevencija leidžia sklandžiai valdyti apkrovą. Jei krovinį bandoma pakelti pernelyg staiga, kėlimo greitis nedelsiant automatiškai koreguojamas.

Apsaugotos teritorijos yra draudžiama zona, kurios krano operatorius negali nepaisyti ar jas reguliuoti.

smart_features_8_20.png

LED apšvietimo modernizavimo įranga kranams

Tradicinės metalų halogenidų arba halogeninės lempos tarnauja neilgai, be to, jas gali pažeisti vibracija, todėl padidėja išlaidos ir mažiau efektyviai atliekamos operacijos. Sumontavę LED apšvietimo modernizavimo įrangą, turėsite žibintus, kurie tarnauja daug ilgiau, ir juos kur kas mažiau pažeis vibracija.

Tradiciniam apšvietimui gali tekti nuo 50 iki 90 procentų visų krano elektros energijos sąnaudų. Taigi apšvietimas sudaro didžiausią visų krano operacijų sąnaudų dalį. LED žibintai užtikrina tokio paties laipsnio apšvietimą darbo zonoje kaip ir standartiniai, bet suvartoja tik kiek daugiau nei trečdalį standartinių žibintų elektros energijos.

ledlighting.jpg

Palaikykite ryšį su visais savo kranais

Turimuose pramoniniuose kranuose sumontavus modernizavimo rinkinį galima įrengti nuotolinį ryšio priemones, kad turėtumėte prieigą prie TRUCONNECT® nuotolinės priežiūros tarnybos. Šis modernizavimo rinkinys suteiks galimybę gauti išsamios informacijos iš savo kranų ir siųsti ją į pasirinktą įrenginį. TRUCONNECT analizuoja ir kaupia duomenis apie jūsų turimą įrangą ir paverčia juos vertinga informacija, todėl galite stebėti savo kranus naudodami naujausias technologijas.

get_connected_to_your_crane_fleet.png