You are here

Elektrinių grandininių talių keitimas

CLX grandininis keltuvas

Ilgalaikis keltuvas, kuris keičiasi kartu su jūsų poreikiais

„Konecranes“ keltuvo modernizavimo įranga užtikrins, kad net esant didelėms technologinėms apkrovoms keltuvas našiai veiks daugelį metų. Specialiai naudoti pramonėje sukurti „Konecranes“ grandininiai keltuvai pasižymi lankstumu ir patvarumu.

Elektrinius grandininius keltuvus galite naudoti darbo vietoje, ant tiltinių judančių kranų arba kartu su strėliniais kranais. „Konecranes“ CLX® grandininiai keltuvai visose šiose srityse yra idealūs pakaitiniai keltuvai.

Elektrinius grandininius keltuvus galima perkelti į bet kurią dirbtuvių vietą ir pritaikyti juos norimoms reikmėms. Kompaktiškas aukštis, kablių pakaba, stumiamas vežimėlis, motorizuotas vežimėlis ir daug kitų parinkčių užtikrina reikiamą lankstumą.

„Konecranes“ grandininių keltuvų modernizavimo įranga supaprastina priežiūrą

Naudojant CLX, keltuvo variklį lengva pasiekti, prižiūrėti ir pakeisti. Lygiai taip pat nesudėtingai galima prižiūrėti grandinės pavarą, slydimo movą, keltuvo ribojimo jungiklius, elektros įrangą ir krumpliaračius. Todėl keltuvo priežiūrai reikia skirti mažiau laiko ir išlaidų, o dėl trumpesnių prastovų išauga produktyvumas.

Keltuvo modernizavimo įranga gali padėti užtikrinti saugą darbo vietoje

Standartiniai „Konecranes“ keltuvų viršutinės ir apatinės ribos jungikliai yra ilgaamžiai. Jie apsaugoti nuo aplinkos poveikio, todėl užtikrina keltuvo ir naudotojo saugą bei našumą.

Stabdžiai yra itin svarbi grandininio keltuvo dalis, turinti didelę įtaką kėlimo įrenginių saugai. Automatiškai reguliuojami mūsų stabdžiai yra sukurti taip, kad atlaikytų visą keltuvo naudojimo laikotarpį.

„Konecranes“ patentuota grandininė pavara mažiau įtempia grandinę, todėl padidėja darbo vietos sauga ir pailgėja naujojo keltuvo naudojimo laikotarpis. Stabdžiai ir slydimo mova sumažina krovinio kritimo tikimybę, jei kartais sugestų sankaba.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.