You are here

Keltuvų ir kranų remontas

Planinis arba avarinis tiltinių kranų remontas

„Konecranes“ prižiūri daugiau kranų visame pasaulyje nei bet kuri kita įmonė ir yra įdarbinusi daugiau nei 3 500 techninių specialistų. Nesvarbu, ar remontas yra avarinis, planinis ar skirtas modernizuoti, „Konecranes“ pasistengs, kad jūsų įranga būtų laiku ir tinkamai sutvarkyta.

Žinome, kad jei įranga neveikia, kenčia gamyba. Mūsų techniniai specialistai prisitaikys prie jūsų darbo grafiko ir laiko apribojimų, kad patenkintų jūsų remonto poreikius.

„Konecranes“ siūlo korekcinės techninės priežiūros paslaugas, apimančias planinį remontą, remontą pagal išankstinį leidimą ir remontą pagal iškvietimą.

PLANINIS IR PAGAL IŠANKSTINĮ LEIDIMĄ ATLIEKAMAS TILTINIŲ KRANŲ REMONTAS

Planinis remontas planuojamas pagal patikrų ir priežiūros ataskaitas. Optimaliu atveju remontas koordinuojamas ir planuojamas pagal jūsų gamybos grafikus. Mūsų specialistai yra pasirengę atlikti plataus masto planinio remonto darbus, apimančius bet kurio komponento arba įrangos dalies taisymą, reguliavimą arba keitimą.

Atliekant remontą pagal išankstinį leidimą suteikiamas bendrasis leidimas atlikti korekcinę priežiūrą iki tam tikros sumos, kad nedidelio masto remonto ar reguliavimo darbai būtų atliekami greitai ir efektyviai. Paprastai jie užbaigiami per patikras arba prevencinės priežiūros apsilankymų metu.

Esame pasirengę jums padėti ir jei prireiktų remonto pagal iškvietimą ar avarinio remonto paslaugų.

Raskite artimiausią „Konecranes“ techninės priežiūros filialą