You are here

LED apšvietimo modernizavimo įranga

LED apšvietimas kranams

NAUDOJANT LED APŠVIETIMO MODERNIZAVIMO ĮRANGĄ, SUTAUPOMA IKI 60 % ELEKTROS ENERGIJOS

LED apšvietimo modernizavimo įranga gali padėti jums sutaupyti pinigų, užtikrinti gerą apšvietimą ir suteikti jūsų kranui šiuolaikišką išvaizdą.

LED ŽIBINTAI ŠVIEČIA ILGIAU

Gali būti brangu keisti krano žibintus ir lempas. Tradicinės metalų halogenidų arba halogeninės lempos tarnauja neilgai, be to, jas gali pažeisti vibracija, todėl padidėja išlaidos ir mažiau efektyviai atliekamos operacijos. Įrengę LED apšvietimo modernizavimo įrangą, turėsite žibintus, kurie tarnauja daug ilgiau, ir juos kur kas mažiau pažeis vibracija.

DAUGIAUSIA ENERGIJOS SUVARTOJAMA APŠVIETIMUI

Tradiciniam apšvietimui tenka nuo 50 iki 90 procentų visų krano elektros energijos sąnaudų. Taigi LED apšvietimo modernizavimo įranga gali padėti išties nemažai sutaupyti.

LED žibintai užtikrina tokio paties laipsnio apšvietimą darbo zonoje kaip ir standartiniai, bet suvartoja tik kiek daugiau nei trečdalį standartinių žibintų elektros energijos. Tai reiškia, kad naudodami LED apšvietimą krano energijos sąnaudas galite sumažinti iki 60 % .

SAUGESNI IR NAUDOTOJAMS PATOGESNI ŽIBINTAI

Kadangi LED žibintai šviesa tiksliau fokusuojama, mažiau tikėtina, kad krano operatorius, žiūrėdamas į krovinį, bus apakintas šviesos. Be to, naudojant LED apšvietimą, šviesa yra ne išsklaidoma į šonus, bet nukreipiama ten, kur jos reikia: į krovinį ir į darbo vietą ar objektą.