You are here

Lyninės talės keitimas

Vielinių lynų keltuvo modernizavimo įranga

Galbūt baigiasi numatytasis jūsų keltuvo eksploatavimo laikotarpis? Nesvarbu, kaip gerai keltuvas buvo prižiūrimas, jis netarnaus amžinai.

„Konecranes“ CXT keltuvą galima naujai įrengti daugumoje kranų. Mūsų keltuvų modernizavimo įranga yra nesudėtingai įrengiama ir tik minimaliai sutrikdo gamybos procesą.

CXT KELTUVAI PAGERINA KROVINIŲ TVARKYMĄ IR SUPAPRASTINA PRIEŽIŪRĄ

CXT keltuvas turi daug funkcijų, palengvinančių krovinių tvarkymą ir priežiūrą. Naudojant prisitaikančio greičio diapazono (ASR) funkciją, variklio sukimosi greitis kinta priklausomai nuo apkrovos. Taip užtikrinamas optimalus greitis ir geresnė sauga, kai dirbama su sunkesniais kroviniais. Jo patogi prastumiama konstrukcija leidžia patogiau pasiekti viršutinių virvių skriemulius ir perkrovos įtaisą, todėl galima greitai ir lengvai keisti lynus, reguliuoti lynų ilgį ir keisti skriemulius.

MAŽAI PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTYS STABDŽIAI SUKURTI NAUDOTI ILGAI

Keltuvo variklio stabdžiai yra sandarūs ir atsparūs dulkėms. CXT stabdžius, specialiai sukurtus taip, kad reikalautų mažai priežiūros ir veiktų be trikdžių, užtenka tik minimaliai pareguliuoti ir galima naudoti labai daug veikimo ciklų.

VARIKLIO KONSTRUKCIJA, LEIDŽIANTI GREITAI ATLIKTI PRIEŽIŪROS DARBUS

Unikali variklio padėtis būgno viduje apsaugo variklį nuo teršalų ir kartu padidina aušinimo galimybes. Naudojant šią konstrukciją variklį ir stabdžius lengva pasiekti atliekant priežiūros darbus.