Mūsų kranui jau beveik 30 metų. Kaip sužinoti, kiek dar jis gali tarnauti?

Krano patikimumo tyrimas įvertins dabartinę jūsų krano būklę ir likusį jo eksploatavimo laiką. Išmokytų „Konecranes“ specialistų komanda surinks informaciją, atliks išsamią patikrą, pateiks individualius skaičiavimus ir atliks inžinerinę analizę. Išsami ataskaita ir ekspertų konsultacijos padės sudaryti įrangos remonto, patobulinimų ar pakeitimo planą.

how_much_time_is_left.jpg

Ar vizualinė patikra yra vienintelis būdas pamatyti, kas vyksta mano lyno viduje?

Vieliniuose lynuose gali būti šimtai atskirų vielų. Nutrūkusias vijas lyno išorėje galima pastebėti per vizualines patikras, tačiau šerdies ir vidinių vijų būklės pamatyti neįmanoma. „RopeQ“ sujungia vizualinės ir magnetinės patikros metodus, kad įvertintų jūsų lyno išorę, taip pat ir vidaus vidines vielas, vijas ir šerdį, kurios nėra tiesiogiai matomos. Šiuos duomenis galima naudoti siekiant įvertinti, ar vielinį lyną galima ir toliau saugiai naudoti.

wire_rope.jpg

Girdėjau apie nuovargio sukeltus įtrūkimus, dėl kurių sugenda pavarų mechanizmas. Kaip galiu įvertinti savo kėlimo kranų būklę?

Atliekant pavarų dėžės patikrą, tiriami vidiniai komponentai, kurie paprastai nėra įvertinami per įprastinę patikrą. Naudojame endoskopą krumpliaračiams, guoliams, velenams ir kaiščiams vizualiai patikrinti ir alyvos analizei atlikti. Esant tam tikroms aplinkybėms, rekomenduojame išardyti pavarų dėžę ir atlikti neardomąjį atskirų krumpliaračių ir kitų vidinių komponentų įvertinimą.

hoist_gears.jpg

Mūsų krano ratai pernelyg nusidėvi ir mūsų kranas kliūna už bėgių. Ką galima būtų padaryti?

Jūsų bėgiai gali būti ne tokie tiesūs, kaip jūs manote. „RailQ™“ bėgių tyrime naudojamas nuotoliniu būdu valdomas robotas, todėl gaunate išsamų krano bėgių lygiavimo ir būklės vaizdą. „RailQ“ tyrimo metu išmatavus atstumą tarp kraštų, tiesumą, aukštį ir bėgio ant bėgio pakilimą, pateikiama lengvai suprantama ataskaita su 3D vaizdais, vizualizuojančiais problemines jūsų bėgių sritis. Mūsų inžinieriai peržiūrės duomenis bei pateiks rekomendacijas. Atlikite „RailQ“ kartu su „CraneQ™“ geometrijos tyrimu, kad gautumėte daugiau informacijos apie savo krano ratų, kreipiamųjų velenėlių ir kitų komponentų lygiavimą.

wheel_wear.jpg

Kaip galime pagerinti mūsų krano darbuotojų saugą ir įgūdžių lygį?

Tyrimai rodo, kad kranų avarijos dažnai kyla dėl žmonių klaidų. Mūsų rengiamas krano operatorių mokymas padeda sumažinti klaidų skaičių ir ugdo įgūdžius, kurie padės išvengti galimo rimto darbuotojų sužalojimo, kurį gali sukelti netinkamas krano valdymas. Mokymus galima atlikti jūsų įmonėje arba „Konecranes“ mokymo įstaigose.

crane_operators.jpg

Šiuo metu taikome priežiūros programą, tačiau galbūt mums kažko trūksta?

JAV ir Kanadoje Atitikties trūkumų analizė yra išsamus jūsų patikrų metodų ir dokumentų, prevencinės priežiūros programos, remonto procesų ir operatoriaus saugos tyrimas. „Konecranes“ specialistai apsilanko jūsų įmonėje pasižymėdami pastabas ir kaupdami informaciją iš diskusijų su paskirtais krano operatoriais ir įmonės darbuotojais. Mes teikiame visų rastų saugos problemų, į kurias gali reikėti nedelsiant atkreipti dėmesį, santrauką ir taip pat galutinę veiksmų planų ataskaitą.

maintenance_program.jpg