You are here

„CraneQ™“ krano geometrijos tyrimas

IŠSAMIAI PATIKRINKITE TILTINIO KRANO GEOMETRIJĄ

Ar jūsų kranų ratai ir bėgiai nusidėvi pirma laiko, genda konstrukciniai komponentai arba pavaros? Visi šie gedimai paprastai nutinka dėl neteisingos krano geometrijos. Ar jūsų kranų operatoriai skundėsi, kad kranas skleidžia keistus garsus arba kad jo padėtis neteisinga? „CraneQ“ krano geometrijos tyrimas padės jums surasti šių simptomų priežastį, kad būtų išvengta didelių problemų ir brangių prastovų.

Atlikdami „CraneQ“, mes patikriname, ar išlaikomi reikiami statūs kampai, tai reiškia, kad galiniai vežimėliai turi būti lygiagretūs vieni kitiems ir statmeni tilto sijai, kad kranas tinkamai judėtų bėgiais. Be to, patikrinama pačių galinių vežimėlių geometrija, koks yra galinių vežimėlių ratų lygiavimas. Galiausiai išmatuojama, ar neišvirtusi krano sija.

„CraneQ“ tyrimas yra pagrįstas pažangiais ir tradiciniais matavimo metodais. Nuosavybinę programinę įrangą naudojantys kvalifikuoti technikai labai tiksliai išanalizuos jūsų krano geometriją. Be tyrimo rezultatų, mes taip pat dalinamės savo patirtimi, kad padėtume jums planuoti korekcinius veiksmus.

„CraneQ“ tyrimo metu atliekami

• tikslūs ratų ir galinių vežimėlių lygiavimo matavimai;
• visos krano konstrukcijos ir jo judėjimo komponentų stačių kampų patikra;
• krano sijos išvirtimo analizė;
• išsamūs ir tikslūs rezultatai su gilesne analize nei kitų įmonių atliekamose patikrose;
• rekomendacijos dėl ratų sulygiavimo ir krano stačių kampų užtikrinimo.