You are here

„RopeQ™“ magnetinė lynų patikra

VIELINIŲ LYNŲ SAUGA

Vielinio lyno tarnavimo laikotarpiu lyną sudarančios vielos, gijos ir šerdis patiria įtampą, lenkimą ir dilimą. Jeigu vielų nutrūksta pernelyg daug arba pažeidžiama šerdis, pablogėja lyno stiprumas ir sauga.

Atliekant tipinę patikrą, galima apžiūrėti tik išorines vielinių lynų vielas ir vijas. Taikant „Konecranes“ „RopeQ™“ technologiją ir neardomųjų bandymų metodiką analizuojamos vidinės vielos, gijos ir vielinio lyno šerdis, kurie paprastai nėra matomi.

„ROPEQ“ VIELINIŲ LYNŲ PATIKRA

„RopeQ“ patikra rekomenduojama bet kuriai vielinių lynų įrangai ir yra ypač naudinga tikrinant nuolat naudojamus procesų kranus, kranus, kurie naudojami tik kartais, lynus, kuriuos ypač sunku patikrinti vizualiai, taip pat atliekant patikrą po nelaimingų atsitikimų.

Vielinio lyno patikra gali padėti pagerinti saugą nustatant nematomus defektus. Optimizuodami vielinių lynų keitimo intervalus technologines apkrovas patiriančioje ir kitoje svarbioje įrangoje, galite sumažinti prastovas ir sumažinti priežiūros išlaidas. Kai kuriais atvejais puikiai atitinkantys reikalavimus ir saugūs lynai gali būti keičiami dėl to, kad trūksta teisingų ir išsamių duomenų apie lyno būklę.