Saugumas yra svarbiausia

Norime, kad mūsų darbuotojai ir mūsų klientai kasdien saugiai grįžtų namo. „Konecranes“ visus darbus ir paslaugas, kad ir kokie jie būtų svarbūs ar skubūs, atliks saugiai ir tinkamai.

Kėlimo įrangos našumas

Žinome, kad prastovos atsieina brangiai, dėl to norime užtikrinti, kad produktyvumas būtų maksimalus. Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti saugumą ir padidinti darbo našumą.

„Konecranes“ techninė priežiūra

Teikiame specializuotas priežiūros paslaugas ir atsargines dalis visų tipų ir markių pramoniniams kranams, keltuvams ir uosto įrenginiams – pradedant nuo vienos įrangos dalies ir baigiant ištisomis operacijomis. Mūsų tikslas – pagerinti klientų veiklos saugą ir našumą.

Kodėl verta rinktis „Konecranes“?

600 buveinių visame pasaulyje

2 mln. techninės priežiūros iškvietimų per metus

14 000 nuotolinių ryšių

740 000 pagal techninės priežiūros sutartį prižiūrimos įrangos vienetų

 

konecranes_service.jpg
+ + + + +  Inspections & preventive maintenance  Corrective maintenance & retrofits  Consultation services  Modernizations services  New equipment

Mūsų požiūris į kranų techninę priežiūrą

Ilgą eksploatavimo laikotarpį lemia maksimalus darbingosios būsenos produktyvumas ir kiek įmanoma sumažintos prastovų išlaidos.

Mūsų kranų specialistai taiko sisteminį pavojų ir rekomendacijų vertinimo metodą ir konsultacinio planavimo ir peržiūros procesą, kad nuolat didintų saugumą ir produktyvumą.

Apžiūros ir prevencinė priežiūra

nustato pavojus ir tobulinimo galimybes ir padeda laikytis reglamentų ir standartų.

Korekcinė techninė priežiūra ir dalių keitimas

sprendžia saugos ir produktyvumo problemas ir suteikia galimybę tobulinti įrangą.

Konsultavimo paslaugos

padeda priimti sprendimus ir rasti kritines problemas, taikant pažangią technologiją ir dirbant išmokytiems specialistams, kai reikia atidžiau įvertinti kraną ir jo komponentus.

Modenizavimo paslaugos

pailgina įrangos eksploatavimo laiką ir padidina galią, greitį, apkrovą ir pagerina krovinio kontrolę.

Nauja įranga

naujai arba keitimo įrangai teikti.

Techninė priežiūra visą eksploatavimo laiką

Visapusiškas ir sistemingas požiūris į techninę priežiūrą, palaikomą pasualinės klasės įrankių ir procesų.

„Konecranes“ techninės priežiūros programos

Nuo pirmojo KONTAKTO iki profesionalaus jūsų įrangos BŪKLĖS įvertinimo, nuo prevencinės priežiūros iki konsultavimo paslaugų, užtikrinančių optimalią PRIEŽIŪRĄ – „Konecranes“ pagal jūsų poreikius pritaikys visą techninės priežiūros programą. Jei reikalingos užsakomosios priežiūros paslaugos (programa COMMITMENT) arba jei ir techninei priežiūrai, ir pakrovimo bei iškrovimo darbams reikalinga veiklos ranga (programa COMPLETE) – „Konecranes“ turi reikiamos patirties ir išteklių, kad padėtų jums pasiekti savo verslo tikslus.

PAGAL PAREIKALAVIMĄ TEIKIAMA PASLAUGA „CONTACT“

Jei kreipsitės į mus pagal programą CONTACT dėl dalių, gedimų ir kitų trumpalaikių poreikių, atsakysime greitai.

PATIKRŲ PROGRAMA „CONDITION“

Jei nenorite perduoti prevencinės priežiūros išoriniam paslaugų teikėjui, mūsų patikrų programa CONDITION padės laikytis vietinių teisės aktų patikrų reikalavimų ir suteiks pagalbą atliekant priežiūros darbus savo jėgomis.

PREVENCINĖS PRIEŽIŪROS PROGRAMA „CARE“

Eksploatavimo laikotarpio priežiūros pagrindas – patikros ir prevencinės priežiūra. Pritaikome prevencinės priežiūros programą CARE jūsų verslui, atsižvelgdami į krano naudojimą, darbo aplinką, darbų klasifikaciją, gamintojo rekomendacijas ir vietines taisykles.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PROGRAMA „COMMITMENT“

Jei pageidaujate pasinaudoti plataus masto užsakomosios techninės priežiūros darbais, mūsų techninės priežiūros programą COMMITMENT galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų poreikius.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO PROGRAMA „COMPLETE“

Jei visus pakrovimo ir iškrovimo darbus, įskaitant įrangos eksploatavimą ir techninę priežiūrą, norite patikėti išoriniam paslaugų teikėjui, mūsų techninės priežiūros ir eksploatavimo programa COMPLETE gali būti tai, ko jums reikia.