You are here

KAS DARO „KONECRANES“ IŠSKIRTINĘ?

Eksploatavimo laikotarpio priežiūra

Mūsų teikiamos kranų techninės priežiūros pagrindas yra eksploatavimo laikotarpio priežiūra – visapusis ir sistemiškas techninės priežiūros metodas, taikant pasaulinės klasės priemones ir procesus. Ilgą eksploatavimo laikotarpį lemia maksimalus darbingosios būsenos produktyvumas ir kiek įmanoma sumažintos prastovų išlaidos.

Realiojo laiko techninė priežiūra

Išnaudodami pramoninio interneto teikiamas galimybes plėtojame techninę priežiūrą ir taikome nuotolinį stebėjimą, diagnostiką, analizę ir naudojimu pagrįstą prognostinę priežiūrą. Teikiame skaidrią informaciją, kurią galima bendrinti, galimybę stebėti įrangą realiuoju laiku bei unikalų klientų aptarnavimą.

Saugos kultūra ir dokumentavimas

„Konecranes“ visus darbus ir paslaugas, kad ir kokie jie būtų svarbūs ar skubūs, atliks saugiai ir tinkamai.

Dėmesys klientui

Mūsų konsultavimo metodika padeda mums įsigilinti ir perprasti jūsų procesus ir operacijas.

Visapusiai pasiūlymai

„Konecranes“ siūlo gausų techninės priežiūros programų asortimentą ir jūsų poreikiams pritaikytus produktus.

Visada šalia kliento

Būdami netoliese ir visame pasaulyje, turime didžiausią ir plačiausią šios pramonės šakos paslaugų tinklą. Siekiame būti pirmaujančiu vietos kranų priežiūros paslaugų teikėju visose rinkose.

Žmonės

Esame pramonės šakos lyderiai, todėl pritraukiame geriausius darbuotojus. Mūsų įsipareigojimas augimui ir plėtrai yra tai, dėl ko jie lieka su mumis.

Žinios

Turime visapusiškiausias techninio mokymo ir sertifikavimo programas, skirtas saugai ir našumui gerinti. Mūsų techninės priežiūros tarnybos pagrindą sudaro pasaulinio lygio techninės pagalbos tinklas.

Patirtis

Esame šioje pramonės šakoje pirmaujantis OĮG, turintis ilgesnę nei 100 metų patirtį ir pagal priežiūros sutartis prižiūrintis 430 000 įrangos vienetų. „Konecranes“ patirtį rodo ir gausybė mūsų pačių įsigytų prekių ženklų bei įrenginių kiekis. Turime visų mūsų įsigytų prekių ženklų intelektinę nuosavybę.

Technologija

Esame mokslinių tyrimų ir plėtros lyderiai ir išmaniųjų technologijų pradininkai ir turime daug informacijos, kuri patvirtina, kad nuolat teikiame ir palaikome novatoriškus produktus ir paslaugas.