You are here

Rizikos ir rekomendacijų metodas

Metodika, naudojama mūsų kranų techninės priežiūros programose

Remdamiesi pasauliniu kvalifikuotų vietinių specialistų tinklu ir patentuotu rizikos ir rekomendacijų metodu, taikome unikalią konsultacinę krano techninės priežiūros metodiką.

Taikant rizikos ir rekomendacijų metodą, patikrinama kiekviena dalis ir įvertinama jos būklė. Gedimai, trūkumai ir pažeidimai yra dokumentuojami ir priskiriami vienai iš trijų rizikos rūšių: saugos, gamybos arba nenustatytai. Be to, galima nustatyti įvairias tobulinimo galimybes. Rekomenduojami veiksmai aptariami kartu su jumis.

Svarbiausias rizikos tipas yra saugos rizika, rodanti, kad kyla sužalojimų ar pavojaus grėsmė. Jei nustatoma saugos rizika, įranga yra nesaugi naudoti, kol nebus pataisyta arba kitaip atkurta priimtina būklė. Gamybos rizika parodo gamybos sutrikimų ar nuostolių riziką dėl galimo komponento gedimo. Nenumatyta rizika rodo, kad būklės negalima patikrinti apžiūrėjus, teikiant numatytas paslaugas ir kad ji atsirado dėl objekto konfigūracijos ir kliūčių. Atsiradus nenumatytai rizikai, paprastai rekomenduojame išsamiau ištirti komponentą naudojantis konsultavimo paslaugų produktu.

Kad ir kokio tipo techninė priežiūra būtų atliekama, visų patikrų ir konsultavimo paslaugų pagrindas yra „Konecranes“ rizikos ir rekomendacijų metodas, užtikrinantis, kad visi saugos ir gamybos veiksmai būtų dokumentuoti.