You are here

MAINMAN planinė priežiūra

MAINMAN planinė priežiūra

Planinė priežiūra, paremta kompetencija ir technologijomis

MAINMAN® Q3 planine priežiūra remiasi CARE prevencinės priežiūros programa. Tai yra techninė priežiūra, teikianti jums pagrindą planuoti, stebėti, gauti ataskaitas ir planuoti priežiūros konsultacijas. Mūsų konsultavimo metodika paremta unikalia MAINMAN® Q3 technologija, nuosavybiniu rizikos ir rekomendacijų metodu ir pasaulinės priežiūros ekspertine patirtimi.

Ši priežiūra yra unikali tiltinių kranų pramonės srityje ir teikia išsamią informaciją apie jūsų įrangos būklę, taip pat į ją įtraukti įprastiniai priežiūros darbai, pavyzdžiui, reguliavimas ir tepalų keitimas, siekiant įvykdyti gamintojo priežiūros rekomendacijas. Ši priežiūra apima prevencinės priežiūros patikrą, vizualines patikras, įprastinę priežiūrą ir kėlimo įrangos valdymo ir veikimo tikrinimą.

Kranų patikrų ir priežiūros srityje „Konecranes“ pasikliauja per dešimtmečius sukaupta patirtimi, kurią sustiprina mūsų nuosavybinė MAINMAN technologijos platforma. Galime teikti jums intelektualesnį, labiau pritaikytą klientų poreikiams aptarnavimą.

MAINMAN® Q3 technologijos yra naujas ir patobulintas metodas
 

Pasirinkite MAINMAN® Q3 priežiūros ir patikrų paslaugas, kurios apima:

• elektronines techninės priežiūros ir patikrų ataskaitas;
• integruotas verslo apžvalgas ir saugos apžvalgas;
• YourKonecranes.com: interneto portalą, kuris suteikia galimybę realiuoju laiku per naršyklę pasiekti įrangos duomenis ir priežiūros istoriją;
• patobulintą saugos atskaitų, kuriose pabrėžiami su sauga susijusios problemos bei rizika, teikimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.