Kodėl reikia modernizuoti jūsų tiltinį kraną?

• Artėja kritinės svarbos komponentų ekonominės eksploatacijos laikotarpio pabaiga.
• Auga jūsų gamybos poreikiai.
• Pasikeitė jūsų darbo pobūdis.
• Pasikeitė norminiai reikalavimai.
• Didėja išlaidos ir laikas, praleistas prižiūrint senstantį kraną.
• Ketinate pakeisti savo kraną.

why_modernize.jpg

Ar jūsų kranai tiks naudoti ateityje?

Jei svarstote, ar modernizavimas būtų tinkamas sprendimas, jums reikalinga priemonė, kuri padėtų priimti sprendimus dėl kranų naudojimo ateityje. Krano patikimumo tyrimas yra inžinerinis įvertinimas, kurį atliekant išanalizuojama dabartinė jūsų krano būklė ir teoriškai apskaičiuojamas likęs jo eksploatavimo laikas bei pateikiamos rekomendacijos dėl tolesnių veiksmų. 

modernizations.jpg

Transformuokite turimą kraną įdiegdami patobulinimus

Patobulinimai gali padėti iš esmės perdaryti turimą kraną ir jo nebereiks pakeisti nauju. Patobulinimai taip pat suteikia galimybę pridėti šiuolaikinių technologijų. Paprastai įdiegiant patobulinimus pakeičiami keltuvai, vežimėliaioperatoriaus kabinos ir valdikliai, taip padidinant pajėgumą, greitį, našumą ar krovinių valdymą.

transform_your_existing_crane.png

Senoviškus kranus paliekame praeičiai

„Konecranes“ pasiūlė daug saugesnį būdą eksploatuoti kranus. Padidinome produktyvumą, saugą ir nuo to laiko nebeturėjome jokių problemų dėl patikrų arba neatitikimo. Taip pat nebereikėjo jokių remontų. Ilgainiui šie patobulinimai leis mums sutaupyti daug pinigų. Tačiau apskritai negalima saugos matuoti pinigais. Ji neįkainojama.“

Jerome Mead
„AM Castle Metals“ operacijų ir kokybės vadybininkas

amcastlemetals_820.jpg