You are here

Keltuvo, vežimėlio ir krano patobulinimai

Krano keltuvo arba vežimėlio patobulinimai

Tegul „Konecranes“ įvertina jūsų įrangą ir rekomenduoja jums tinkamus šiuolaikiškesnius patobulinimus.

SIJOS MODIFIKACIJOS IR SUTVIRTINIMAI

„Konecranes“ gali padidinti arba sumažinti sijos ilgį, kurio gali reikėti plečiant pastatus arba pritaikant naudojamą kraną prie esamo pastato. Be to, sijas gali reikėti pataisyti arba sustiprinti, ypač po to, kai buvo padidinta keliamoji galia.

SMT VEŽIMĖLIS

SMARTON® vežimėlis yra sukurtas sunkiosios pramonės procesams. Variklis, pavarų dėžė ir valdymo blokas yra suprojektuoti ir pagaminti vietoje, todėl pasižymi puikiomis kėlimo savybėmis ir ilgalaikiškumu. Prie jungės montuojami varikliai turi integruotus stabdžius, palaikančius tinkamą mašinų sulygiavimą.

TILTO AMORTIZATORIAI

Apsaugokite savo kraną ir pastatą, įrengdami spyruoklę, hidraulinį arba guminį tilto amortizatorių, atitinkantį OSHA reikalavimus.

PLATFORMOS

Padidinkite saugumą, pridėdami arba atnaujindami takus ir turėklus.

GALINIAI VEŽIMĖLIAI IR RATŲ MECHANIZMAI

Antifrikciniai guoliai patenkina padidėjusio produktyvumo poreikius. „Konecranes“ didelės galios galiniai vežimėliai pailgina ratų naudojimo laiką ir pagerina krano stebėjimą.

KĖLIMO PAVARŲ DĖŽĖ

Pavarų dėžę galima patikrinti arba visiškai pakeisti, kad ji tiktų darbinei aplinkai arba būtų padidinta jos keliamoji galia. Svarbias dalis, pavyzdžiui, velenus, guolius ir pavaras galima tiksliai pagaminti ir termiškai apdoroti, kad ilgiau tarnautų.

SAVAIMINIO REGULIAVIMO, SAVAIME SUDERINAMI STABDŽIAI

Automatiškai kompensuojant vidaus nusidėvėjimą, sumažėja techninės priežiūros poreikis. Siūlomi elektra valdomi spyruokliniai stabdžiai DC AISE arba kintamos srovės impulsu sužadinami trinkeliniai stabdžiai.

TILTO STABDŽIAI

Naudojant tilto stabdžius (paprastai kranuose, kuriems tiekiama nuolatinė srovė), šie stabdžiai gali būti įrengiami naudoti kabinoje ar grindyse. Atnaujinamos arba keičiamos dalys yra elektrinės ir hidraulinės trinkelės, nuolatinės srovės spyruoklių rinkiniai, diskai ir paleidimo mechanizmai.

APATINIAI BLOKAI

„Konecranes“ tiekia surinktus įvairių dydžių ir konfigūracijų apatinius blokus, taip pat įprastus susidėvinčius elementus, kaip antai kablius, rėmus, smaigus, skriemulius, guolius ir saugos užraktus.