You are here

Kodėl reikia modernizuoti jūsų kraną?

PRATĘSKITE SAVO TILTINIO KRANO EKSPLOATAVIMO LAIKĄ

Senstelėjusį kraną galima prikelti naujam gyvenimui. Galbūt norėsite padidinti greitį ir keliamąją galią, pagerinti ergonomiškumą ir patogumą operatoriui, pritaikyti naujas saugos priemones ir padėties nustatymo galimybes, o gal tiesiog pakeisti daug priežiūros reikalaujančias, pasenusias dalis naujesnėmis technologijomis. Kad ir ko jums reikėtų, modernizavimas gali būti puikus pasirinkimas apsaugant jūsų pradines investicijas ir užtikrinant jų tęstinumą.

PADIDINKITE SAVO DARBO NAŠUMĄ

Sprendimas modernizuoti dažnai remiasi poreikiu pasiekti geresnių rezultatų ir našumo, o kartais – pradėti visiškai naują procesą. Teisingai modernizavę galų gale su turėsite visiškai integruotą sistemą, pritaikytą jūsų poreikiams.

PRADĖKITE NUO KRANO PATIKIMUMO TYRIMO

„Konecranes“ krano patikimumo tyrimas pateikia išsamią jūsų krano analizę, atsižvelgiant į tai, kaip kranas naudojamas. Mes įvertinsime krano konstrukcijų vientisumą ir mechaninių bei elektrinių dalių būklę. Mes taip pat ištirsime apkrovos ir darbo reikalavimus ir techninės priežiūros įrašus. Išanalizavę visus šiuos veiksnius ir palyginę su poreikiais, nustatysime tinkamiausią sistemos atnaujinimą ir atitinkamą modernizavimo planą.

GAUKITE NAUDOS IŠ NAUJOJO KRANO UŽ MAŽESNĘ KAINĄ

Jei modernizuojant kraną nepakaks atnaujinti tik pagrindinių funkcijų, siekiant pagerinti saugumą, patikimumą ir efektyvumą, galime perdaryti jūsų senąjį kraną, kad jis patenkintų šiandienos poreikius ir atitiktų aukštųjų technologijų standartus – paprastai už gerokai mažesne kaina nei naujas kranas.

SUKURKITE SAUGESNĘ DARBO VIETĄ

Technologijos, pagerinančios saugumą, vystosi greičiau nei kada nors anksčiau. Nuo to laiko, kai pirmą kartą buvo surinktas jūsų tiltinis kranas, saugos taisyklės galėjo pasikeisti. Modernizavimas padės jums laikytis galiojančių saugos taisyklių ir gali sumažinti prastovos, sužalojimų, arba žalos įrenginiams, medžiagoms ar gaminiams riziką.

PASITIKĖKITE MODERNIZAVIMO LYDERE

„Konecranes“ yra pirmaujanti tiltinių kranų patobulinimų tiekėja, turinti daugiau nei 100 metų patirtį. Mūsų specialistai yra kvalifikuoti ir sukaupę patirties atlikdami tiek didelius, tiek mažus patobulinimus. Mes turime reikiamų žinių, technologijų ir išteklių, kad galėtume modernizuoti bet kokią tiltinio krano markę ar modelį.