You are here

Valdymo patobulinimai

Galbūt norėsite padidinti greitį ir keliamąją galią, pagerinti ergonomiškumą ir patogumą operatoriui arba pritaikyti naujas saugos priemones ir padėties nustatymo galimybes. Pasirinkite iš daugelio galios ir valdymo patobulinimų.

VARIKLIAI

Nuolatinės ir kintamosios srovės ilgo tarnavimo laiko varikliai sukurti ir pagaminti naudoti sunkiomis sąlygomis ir nelygiose vietovėse. Galima rinktis įvairius variantus, kaip antai kintamosios srovės trumpai sujungti (angl. „squirrel cage“) varikliai, išoriniai orapūtės varikliai ir nuolatinės srovės malimo varikliai.

VALDYMO SISTEMOS PATOBULINIMAI

Jei jūsų tiltiniame krane naudojama sena valdymo sistema, atnaujinkite į dabartines technologijas ir pažangias sistemas, pasižyminčias geresne ergonomika ir krovinių valdymu.

ERGONOMIŠKA OPERATORIAUS KABINA IR KĖDĖ

„Konecranes“ apdovanojimus pelniusios operatoriaus kabinos pasižymi uždara, apšiltinta, oru kondicionuojama darbo erdve su maksimaliu matomumu. Aukščiausios kokybės kėdė yra ypač patogi operatoriui.

TILTO PAVAROS

Pavaras galima atnaujinti naudojant didelėms apkrovoms skirtas prie pagrindo montuojamas pavarų dėžes. Taip pat gali būti naudojami ant veleno montuojami variklių reduktoriai.

MAITINIMO ŠALTINIS: KABAMOJI GIRLIANDA ARBA ENERGIJOS GRANDINĖ

Girliandų sistemos padidina saugą, pakeisdamos susidėvėjusius atvirus laidininkus ir rinktuvus. Energijos grandinė yra alternatyva, apsauganti energijos tiekimo ir valdymo kabelius nuo mechaninio dėvėjimosi ir sumažinanti išorinių pažeidimų riziką.

VALDYMAS RADIJO RYŠIU

Ant grindų esantys valdikliai leidžia operatoriui gerai matyti kablio apkrovą ir rankiniu būdu pataisyti ją, jei reikia. Šiuose valdikliuose gali būti realiojo laiko apkrovos duomenys.

VIRŠUTINĖS RIBOS JUNGIKLIAI

Įveskite viršutinės ribos apsaugą, kad apatinis blokas nesugadintų būgno ir kabelio.

TAUPYKITE ENERGIJĄ. PRIDĖKITE GALIOS.

Vykstant regeneraciniam stabdymui, galia siunčiama atgal į elektros tinklą per kiekvieną mažėjantį arba lėtėjantį judesį, o ne yra išsklaidoma rezistorių. Kadangi daugiau energijos grįžta į tinklą, reikia pagaminti mažiau energijos, todėl taupoma energija.

IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

„Konecranes“ kranai tiekiami su programinėmis Išmaniosiomis funkcijomis, pagerinančiomis saugą ir našumą. Galimos tokios išmaniosios funkcijos: siūbavimo valdymas, smūginės apkrovos prevencija, lyno atsilaisvinimo prevencija, kėlimo sinchronizavimas, žingsninė eiga, mikrogreitis, didesnis greičio diapazonas, tikslinės padėties nustatymas, galutinės padėties nustatymas, darbo apribojimai ir apsaugotos teritorijos. Pasikeitus poreikiams savo kraną galite atnaujinti įtraukdami papildomų išmaniųjų funkcijų.

AUTOMATIZAVIMO TECHNOLOGIJOS

Automatizuotos funkcijos padidina efektyvumą ir tikslumą, taip pat krano operatoriai gali skirti daugiau dėmesio darbo aplinkai, saugiau ir efektyviau atlikdami operacijas. „Konecranes“ suprojektavo konkrečiai paskirčiai pritaikomus, visiškai automatizuotus kranus, įskaitant koksavimo įrenginių kranus, turinčius kilnojamus piltuvus, kuriais koksas pilamas į vagonus, taip pat automatizuotus popieriaus sandėliavimo kranus, žymiai padidinančius sandėliavimo galimybes ir laisvos vietos kiekį.

NUOTOLINIS STEBĖJIMAS

TRUCONNECT® nuotolinio stebėjimo funkcija teikia duomenis apie naudojimą, leidžia optimizuoti priežiūros darbus ir suteikia galimybę matyti, ar laikomasi techninės priežiūros ir naudojimo reikalavimų. Duomenys teikia galimybę užtikrinčiau planuoti veiksmus ir priimti pagrįstus sprendimus dėl techninės priežiūros investicijų ir produktyvumo. Pridėkite SAUGOS PRANEŠIMUS, kad jūsų kranas galėtų atsiųsti el. laišką arba tekstinę žinutę, jei atsiranda perkrova ar įvyksta kitas nurodytas su sauga susijęs įvykis.